Про нас - 1
Про компанію

МВА

Фірма "МВА" понад 26 років успішно працює на території України і є одним з провідних постачальників оздоблювальних і ремонтних матеріалів.
Ми дорожимо своєю репутацією, задаємо високі стандарти якості продукції, а значить, обслуговуємо своїх клієнтів на вищому рівні.

26 років досвіду в сфері ремонтних матеріалів

Ми гарантуємо по-справжньому високу якість продукції, а для наших партнерів - цікаві умови для співпраці.

А найголовніше - це досвід. Наші товари пройшли перевірку сотнями проектів і гідно показали себе.

Команда професіоналів

Наші співробітники це професіонали своєї справи, які знають всі особливості реалізованої продукції і докладають максимум зусиль, щоб вам було просто і легко орієнтуватися в нашому асортименті.

Ми стрімко завоювали довіру і пишаємося своїми досягненнями, тому що за кожним з них стоять роки серйозної праці кожного нашого співробітника і компанії в цілому.

 

Ексклюзивна продукція

Наш асортимент не обмежується якимись вузькими рамками однотипної продукції. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний перелік товарів, які допоможуть вам зробити обробку або ремонт на вищому рівні.

Гарантуємо по-справжньому високу якість продукції, а для наших партнерів - цікаві умови для співпраці.

Все починається з довіри

Раді запропонувати свої послуги в якості надійного партнера, який вміє захищати і відстоювати інтереси своїх клієнтів і партнерів.

Ми завжди відкриті новій співпраці і готові надати вам по справжньому вигідні умови.

Основні напрямки

Основним напрямом компанії є ексклюзивна дистрибуція декоративних фарб і штукатурок Elf Decor, що застосовуються для зовнішньої і внутрішньої обробки, а також будівельно-оздоблювальних матеріалів Эльф. На сьогоднішній день в асортименті наших брендів понад сто найменувань високоякісних і екологічних продуктів: декоративні штукатурки, структурні фарби на акриловій і силіконовій основі, грунти широкого спектра використання, шпаклівки, лаки, декоративні фарби і багато іншого.

На нашому сайті Elf Decor представлена ​​повна колекція декоративних покриттів і фактур для створення ефекту під камінь, травертин, мармур, мокрий шовк, перламутрових текстур... Ви завжди зможете вибрати якісну продукцію, яка відтворить практично будь-які природні та рукотворні ефекти на вашій поверхні в будь-якому кольорі з високими експлуатаційними характеристиками. А якість продукції, що нами випускається, сертифікована за стандартом ISO 9001:2015, не поступається відомим закордонним аналогам.

 

Крім продажу оздоблювальних матеріалів українського виробництва, ми є офіційним дистриб'ютором на території України таких відомих брендів:

Олія-віск і фарби для деревини

Лакофарбова продукція та мікроцемент

Дистрибуція декоративних фарб і штукатурок

Будівельно-оздоблювальні матеріали

Безмежні можливості вибору кольору фарб

Підлогові та стінові панелі
написати нам

У вас є питання?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом для детальної консультації

Нажмите для отображения карты