Грунтовка Monto
Призначення
Фільтри
Фільтр за параметрами:
Об`єм (л.)

Будівельна грунтовка

Фільтр

Купити грунтовку в Україні

Грунтування стін – це невід'ємний підготовчий етап перед штукатурними роботами, фарбуванням стін або поклейкою шпалер. Використання ґрунтовки покращує адгезію між матеріалами та запобігає їх відшарування. Вона широко використовується в ремонтній та будівельній сфері.

Переваги використання будівельної ґрунтовки

  • Підходить для обробки всіх типів поверхонь – бетону, гіпсокартону, пінобетонних блоків, цементу, цегли;
  • Знижує витрату фарби та забезпечує рівномірність нанесення шару;
  • Зміцнює поверхню та запобігає відходження шпалер і штукатурки від стін;
  • Знижує можливість появи тріщин;
  • Дозволяє отримати міцне та гладке покриття стін та стель;
  • Ґрунт не виділяє у повітря токсичні компоненти та неприємний запах, тому використовується для обробки житлових приміщень квартир, будинків, а також офісів, бізнес-центрів, магазинів.

Великий асортимент продукції та доступна вартість ґрунтовок дозволяє підібрати оптимальний варіант під ваші задачі, тип поверхні та бюджет.

В нашій компанії можна замовити універсальну ґрунтовку-герметик для зовнішніх та внутрішніх робіт. Вона призначена для зміцнення поверхонь з низькою адгезією - стін з бетону, піноблоків, слизьких основ, будівельних цементних розчинів, тощо. Матеріал відрізняється високою якістю, екологічною безпекою, високою проникністю. Для початку роботи необхідно розвести грунтовку водою в співвідношенні 1:4. 

Де купити грунтовку

В компанії MVA ви завжди знайдете великий асортимент якісних ґрунтовок для різних типів поверхонь. Ми пропонуємо продукцію преміальної якості, яка виробляється згідно з міжнародними стандартами з використанням преміальної сировини. 

Наші фахівці проконсультують з будь-якого питання і нададуть допомогу в розрахунку кількості матеріалу на вашу площу. Ціна грунтовки залежить від виду та обсягу матеріалу. Ви можете замовити товар з доставкою до будь-якого міста України зручною поштовою службою.