Лакофарбова продукція та мікроцемент
Іспанська якість
Іспанська якість
Широкий вибір матеріалів
Широкий вибір матеріалів
Зносостійкість покриття
Зносостійкість покриття

Каталог Monto

Неординарні рішення та індивідуальність вашого приміщення разом з Monto Professional! Використовуючи фарби, штукатурки і мікроцемент ви можете відчути себе на одному рівні зі світовими дизайнерами та по-справжньому оцінити якість іспанської продукції.

 

Лакофарбова продукція та мікроцемент

Лакофарбова продукція та мікроцемент MONTO PROFESSIONAL - інноваційні матеріали

Вам потрібні оздоблювальні матеріали для стін для створення унікального інтер'єру? Або Ви хочете купити фарбу для фасаду? Вся продукція представлена на сайті MBA. Ми пропонуємо продукти іспанського бренду MONTO, який завоював довіру споживачів у всьому світі. Відома компанія є лідером з виробництва лакофарбових матеріалів та мікроцементу. У колекції представлено багато цікавих рішень для оформлення приміщень та для обробки фасадів. У лінійці регулярно з'являються нові преміум-продукти. Можна обрати мікроцемент, емаль, фарбу або декоративну штукатурку.

Великий вибір оздоблювальних матеріалів

Це величезна перевага, завдяки якій легко вирішуються будь-які завдання, пов'язані з ремонтними і з будівельними роботами.

Фарба для стін і емаль

На сайті офіційного дистриб'ютора іспанської компанії представлені оздоблювальні матеріали для стін за доступною ціною. До них відноситься акрилова стирольна фарба, вінілова фарба, сатинова фарба, водоемульсійна фарба без запаху, матова емаль для гладкої обробки і т.д. Всі продукти відповідають жорстким європейським стандартам. Їх головні переваги - атмосферостійкість, економічна витрата, хороша адгезія.

Декоративні фарби для стін від компанії MONTO - фінішні покриття, що відрізняються зносостійкістю та тривалим терміном служби. Матеріали легко наносяться на поверхню і висихають за короткий час. Фарби ідеально підходять для обробки газобетону, деревини, гіпсокартону, а також бетону і штукатурки. Якщо потрібна фарба з антибактеріальними властивостями і з хорошою адгезією, знайдеться і такий варіант. У продукті містяться срібні іони, що протистоять розмноженню бактерій.

Мікроцемент

Мікробетон - цемент вищої якості з додатковими компонентами. Це інноваційний матеріал, в якому поєднується практичність та технологічність. Обробка мікроцементом актуальна при виконанні внутрішніх та зовнішніх робіт, горизонтальних та вертикальних поверхонь. Передбачається нанесення матеріалу на різні поверхні: метал, камінь, деревина, мармур і оцинковане залізо.

Покриття мікроцемент - ідеальне рішення для нанесення на підлогу. Матеріал наноситься на вертикальні та на горизонтальні поверхні: стелі, стіни, стільниці. Довгі роки Ви будете насолоджуватися міцністю, водонепроникністю та зносостійкістю покриття. 

Захисні лаки для мікроцементу

У лінійці преміум-продуктів MONTO представлені двокомпонентні поліуретанові лаки для використання в приміщеннях і на вулиці. Матеріали наносяться на мікроцемент валиком або пістолетом для аерографії.

Іспанський виробник розробляє ефективні рішення для різних завдань. Наприклад, можна купити захисний лак для нанесення на деревину або на камінь. До ключових характеристик такого матеріалу відноситься стійкість до стирання, еластичність та відсутність жовтизни.

Ґрунтовка

Це будівельний матеріал, який використовується для попередньої обробки поверхонь. У каталозі представлено універсальне рішення. Мається на увазі Ґрунтовка-герметик, в якій не містяться ароматизовані розчинники і небезпечні елементи. За допомогою такого матеріалу обробляються слизькі поверхні, бетон, піноблоки.

Чому покупці обирають MONTO?

Мікроцемент для підлоги, декоративна штукатурка, фарба і емалі - оздоблювальні матеріали вищої якості, для яких характерні важливі особливості:

  • стійкість до негативних факторів;
  • прийнятна ціна і високі експлуатаційні властивості;
  • легкість нанесення на поверхню і економічність;
  • швидке висихання і відсутність різких запахів;
  • збереження початкових характеристик протягом довгого часу.
     

Купівля оздоблювальних матеріалів на сайті MBA

Ми є офіційним представником іспанської компанії в Україні. На сайті представлена повна колекція продуктів преміум-класу: мікроцемент для підлоги, емаль, поліуретанові лаки, фарби для внутрішніх та зовнішніх робіт. Також виробник пропонує концентровані барвники. Це другорядні продукти, сумісні з фарбами на водній основі. Палітра кольорів для фарбування стін різноманітна. Можна обрати оптимальний варіант для отримання пастельного або проміжного відтінку!