Олія-віск та фарба для деревини
Німецька якість
Німецька якість
Багата палітра відтінків
Багата палітра відтінків
Екологічно чистий продукт
Екологічно чистий продукт

Каталог OSMO

Олії-воски та фарби від OSMO створюють неймовірну атмосферу у вашому приміщенні та захищають будь-які дерев'яні вироби. Всі наші продукти вироблені лише з екологічно чистих та безпечних матеріалів, які якнайкраще захищають поверхню від пошкоджень.

 

Олія-віск та фарба для деревини

МВА (MVA)- офіційний представник німецької компанії OSMO, яка випускає натуральні олії-воски і фарби. Під відомим брендом виготовляється продукція, що відповідає міжнародним екологічним та санітарним стандартам. Це запорука надійності та повноцінного захисту деревини від негативних факторів! 

OSMO - бездоганна якість та екологічність

Олія-віск і фарби для дерева - продукти з високими експлуатаційними та естетичними властивостями. Це унікальні рішення для обробки поверхонь всередині приміщень і на вулиці. Німецький виробник постійно вдосконалює свою продукцію, розробляючи і впроваджуючи інноваційні ідеї. Тому непрозорі олії, морилка, олія з твердим воском, кольорова олія для дерева - товари, які користуються великим попитом. Їх використовують для захисту поверхонь в дитячих кімнатах, для фарбування парканів, для реставрації підлоги, для меблевих фасадів, для кухонних стільниць та ін.

Обравши олію по дереву для внутрішніх робіт або зовнішніх робіт OSMO, Ви зробите правильний вибір та вигідну покупку!

Німецький виробник пропонує продукти, що володіють значущими перевагами:

  • Глибокий захист

OSMO проникає в пори деревини та захищає її від вологи та вогкості. Поверхня набуває водо- і брудовідштовхуючі властивості, стає міцною та зносостійкою. Таким чином продовжується термін служби ваших виробів та підкреслюється природна краса;

  • Екологічна безпека 

Продукція OSMO виготовляється на основі натуральних масел і восків. При використанні продуктів німецького бренду гарантується безпека для людей, для тварин, для рослин і навіть для дітей;

  • Універсальність

В нашій лінійці представлені продукти, призначені для обробки кухонних стільниць, дитячих іграшок, дерев'яних терас, меблів, підлог, дверей та ін.;

  • Бездоганна якість

Масло віск і фарби для деревини легко наносяться на поверхню. Готове покриття не розшаровується і не лущиться, глибоко проникає в пори деревини та дозволяє їй “дихати”.

  • Швидке відновлення пошкоджених поверхонь 

При інтенсивній експлуатації погіршується стан дерев'яних поверхонь. Така проблема вирішується за допомогою продуктів OSMO. Можна купити безбарвне масло для дерева та відреставрувати фасад, балкон, садові меблі, паркан.

Це лише частина переваг. У кожного продукту є свої особливості. Наприклад, фарби OSMO відрізняються підвищеною стійкістю до кліматичних умов, висихають за короткий час і не вигоряють на сонці. Більшість олій ОСМО можна використовувати на дитячих іграшках та предметах побуту завдяки екологічно чистому складу та безпечним інгредієнтам. 

Продукти OSMO для внутрішніх і зовнішніх робіт

MVA - дистриб'ютор лідируючого виробника натуральних рослинних олій для деревини. Це означає, що на сайті продаються німецькі продукти за вигідною ціною. Масло для дерева OSMO можна купити в онлайн-режимі та замовити доставку в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Чернігів, Полтава і по всій Україні. Якщо виникають складнощі із вибором необхідного продукту, зателефонуйте нам і задайте питання, що Вас цікавлять. Менеджери вислухають побажання і підберуть масло по дереву саме під Ваші потреби.

На сайті представлена велика колекція товарів, в яких поєднується натуральність та довговічність. У нас Ви знайдете:

  • Безбарвні масла - захищають деревину і надають яскравості її натуральній текстурі. За допомогою таких продуктів поліпшується стійкість поверхні до впливу плям від чаю, кави, вина та ін.
  • Кольорові масла  - тонують деревину і захищають від негативних впливів. 
  • Догляд та реставрація - різноманітні продукти та інструменти для догляду та оновлення покриття.
     

Купити масло віск OSMO в пару кліків!

Перегляньте колекцію німецьких продуктів, що відрізняються екологічною чистотою та легкістю нанесення! Ми гарантуємо високу якість продуктів і пропонуємо товари за конкурентною ціною!